Subtraject 'overbruggende behandeling t.b.v. immuun effectorcel therapie' mogelijk te laat gesloten (N0910)
Referentienummer: N0910
Behoort tot Normenkader ValueCare
Ziekenhuizen overige Rechtmatigheid
Samenvatting
Een subtraject 'overbruggende behandeling t.b.v. immuun effectorcel therapie' mag één dag voor de start overbruggende behandeling t.b.v. immuun effectorcel therapie gesloten worden. Wanneer deze zorgactivieit ontbreekt, zal het ZIS het subtraject niet automatisch afsluiten op basis van afsluitregel 2.0000.10.
Regelgeving / beleid
Tekst Regelgeving / Beleid
Interpretaties
De volgende interpretatiekeuzes zijn gemaakt:
- De selectie van begeleidings- en verstrekkingscodes is gebaseerd op de zorgactiviteiten uit groep 4 t/m 10 bij afsluitregel 1.0000.1.
Programmeerbare norm
Er is sprake van “Subtraject 'overbruggende behandeling t.b.v. immuun effectorcel therapie' mogelijk te laat gesloten (N0910)” als aan de volgende selectie is voldaan:
Logica: 1 en 2 en 3
Berekening financiële impact
Zie Berekening financiële impact - Verschil waarde subtrajecten bij wijziging open- en/of sluitdata