Aanmelding - Zorgtoewijzing met hoeveelheid 1% (R45207): verschil tussen versies

Uit normenkaderzorg.nl
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Lnijland (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Lnijland (overleg | bijdragen)
Regel 14: Regel 14:
=====Regelgeving / beleid=====
=====Regelgeving / beleid=====


Tekst Regelgeving / Beleid
 
{| class="mw-collapsible wikitable" style="width:90em"
|-
! 2023
|-
|Het zorgkantoor toetst achteraf op rechtmatige inzet van zorg. Het is daarom belangrijk dat de zorgaanbieder het afgesproken zorgarrangement transparant en navolgbaar vastlegt in het (digitale) zorgplan. En daarnaast een registratie bijhoudt over de uitvoering daarvan. Dit is een voorwaarde om de geleverde zorg later te kunnen factureren.
 
2023: [https://www.vgz-zorgkantoren.nl/zorgaanbieders/zorg-leveren/voorschrift-zorgtoewijzing-en-rekenmodule VGZ Voorschrift Zorgtoewijzing en rekenmodule]
 
|}


=====Interpretaties=====
=====Interpretaties=====

Versie van 10 mrt 2023 10:17

Referentienummer: R45207
Behoort tot Normenkader ValueCare

GHZ-VVT Volledigheid

  1. Zorgregistratie - Productie
Samenvatting

Getoond worden toewijzingen van 1%. Dit zijn tijdelijke toewijzingen en dienen nog gecorrigeerd te worden.

Risico

Zorgtoewijzing is niet volledig.

Regelgeving / beleid
2023
Het zorgkantoor toetst achteraf op rechtmatige inzet van zorg. Het is daarom belangrijk dat de zorgaanbieder het afgesproken zorgarrangement transparant en navolgbaar vastlegt in het (digitale) zorgplan. En daarnaast een registratie bijhoudt over de uitvoering daarvan. Dit is een voorwaarde om de geleverde zorg later te kunnen factureren.

2023: VGZ Voorschrift Zorgtoewijzing en rekenmodule

Interpretaties

De volgende interpretatiekeuzes zijn gemaakt:

  1. Het is ongebruikelijk/onverwachts dat je maar 1% zorg levert daarom wordt verwacht de registratie moet worden aangepast.
Programmeerbare norm

Er is sprake van “Aanmelding - Zorgtoewijzing met hoeveelheid 1% (R45207)” als aan de volgende selectie is voldaan:

1) Waarbij het toegewezen percentage 1 is

Logica: 1

Berekening financiële impact

Zie GHZ-VVT Financiële impactbepaling - Vast bedrag per actie