Regiebehandelaarschap gGGZ, tijdsbesteding initiële DBC’s, Publiek (N6225)
Referentienummer: N6225
Referentienummer Controleplan Onderzoek Controle GGZ 2017: A - 2.4
Behoort tot Normenkader ValueCare
Aandachtspunt
- Instelling specifiek:
Om te bepalen of u deze controle moet uitvoeren, voert u voor de DBC’s die deel uitmaken van de controlemassa onderstaande berekening uit:
a) Stel vast hoeveel minuten directe tijd (exclusief dagbesteding) is geschreven door één of meer toegestane regiebehandelaars per DBC
b) Stel vast hoeveel minuten directe tijd (exclusief dagbesteding) in totaal is geschreven per DBC
c) Bereken het percentage directe tijd (exclusief dagbesteding) voor iedere individuele DBC door a te delen door b .
d) Bereken het gemiddelde percentage directe tijd van alle DBC’s door alle percentages onder c op te tellen en te delen door het aantal DBC’s.
Wanneer uit deze berekening een aandeel van 30% of meer blijkt, hoeft dit controlepunt niet te worden uitgevoerd.
- De deelwaarneming mag i.t.t. de in het controleplan beschreven methodiek beperkt worden tot 15 DBC’s per staffel (tijdsgrenzen). Bij minder dan 15 DBC’s onder de signaleringsgrens binnen een staffel moeten alle DBC’s mee worden genomen.
Doelstelling
Stel vast dat een bevoegd regiebehandelaar voldoende direct betrokken is om zijn verantwoordelijkheden uit te voeren tijdens de initiële DBC.
Interpretaties
Er zijn geen interpretaties keuzes gemaakt.
Programmeerbare norm
Er is sprake van “Regiebehandelaarschap gGGZ, tijdsbesteding initiële DBC’s, Publiek (N6225)” als aan de volgende selectie is voldaan:
Percentageberekening:
Mocht het percentage boven de 85% uitkomen dan moet onderstaande selectie worden uitgevoerd:
| Controlemassa bepaald door data-analyse | |
| Uitkomst data-analyse |