ATLS-subtraject zonder parallel subtraject voor uitvoerder consult (N4068)

Uit normenkaderzorg.nl
Versie door Maarten Hanssen (overleg | bijdragen) op 17 dec 2018 om 08:50 (Nieuwe pagina aangemaakt met '<p style="text-align: center">{{VALUECARE}}</p> ===== Referentienummer: ===== ===== Behoort tot Normenkader ValueCare ===== (Beschrijf hier tot welke Handreikinge...')
(wijz) ← Oudere versie | Huidige versie (wijz) | Nieuwere versie → (wijz)
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

Referentienummer:
Behoort tot Normenkader ValueCare

(Beschrijf hier tot welke Handreikingen, Rechtmatigheden, etc. etc. deze norm behoort)

Samenvatting

Wanneer een patiënt met traumaletsel binnenkomt in het ziekenhuis wordt hier een traumascreening voor gedaan. Hiervoor wordt een apart ATLS-subtraject voor geopend door de chirurg (met diagnose 610 of 611) of orthopeed (diagnose 4110 of 4111). Vervolgens wordt de patiënt behandeld door het specialisme waarvoor een zorgvraag is. Wanneer er een consult aanwezig is voor een specifiek specialisme, dan zouden we daarvoor ook een parallel subtraject voor verwachten.

Regelgeving / beleid

De diagnosen `ATLS-opvang trauma ISS <16' en `ATLS-opvang multitrauma ISS ≥ 16' omvatten het traject rondom de traumaopvang volgens de ATLS. Deze diagnosen kunnen (mits aan de voorwaarden voor parallelliteit is voldaan) parallel geregistreerd worden aan diagnosen die geconstateerd worden bij de screening.

Bron: NR/REG-1816 p.17

Interpretaties

Er zijn geen interpretaties keuzes gemaakt.

Programmeerbare norm

Er is sprake van “ATLS-subtraject zonder parallel subtraject voor uitvoerder consult (N4068)” als aan de volgende selectie is voldaan:

1) Tekst eerste blok


2) Tekst tweede blok


3) Tekst derde blok


Logica: 1 en 2 en 3

Berekening financiële impact