Screen to screen beeldcontact tijdens nieuwe zorgvraag (N0446)

Uit normenkaderzorg.nl
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

Referentienummer: N0446

Samenvatting

Screen to screen beeldcontact tussen poortspecialist tijdens vaststellen nieuwe zorgvraag.

Regelgeving / beleid

Screen to screen beeldcontact tussen poortspecialist en patiënt bij een al geopende DBC ter vervanging van een fysiek herhaalconsult (190019)

 

Een consult waarbij een patiënt in herhaling (niet voor de eerste keer) voor een bestaande zorgvraag een medisch specialist van een poortspecialisme consulteert middels een video verbinding. Dit consult dient ter vervanging van een fysiek herhaalpolikliniekbezoek.

 

BR/CU-2134: art 12.3

Interpretaties

Er zijn geen interpretaties keuzes gemaakt.

Programmeerbare norm

Er is sprake van  “Screen to screen beeldcontact tijdens nieuwe zorgvraag (N0446)” als aan de volgende selectie is voldaan: 


1) Alle Screen to Screen zorgactiviteiten (190019)


2) Zorgactiviteit uitgevoerd in 2014 die gekoppeld is aan een Subtraject dat openstaat of gesloten is in 2014


3) Screen to Screen contact is het eerste consult van het subtraject


4) Bijbehorend subtraject waaraan het Screen to Screen contact is gekoppeld is het eerste subtraject van het zorgtraject

Logica: 1 en 2 en 3 en 4

Berekening financiële impact