0. Identificatie hoofd- en deelprocessen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
<p style="text-align: center">{{ | <p style="text-align: center">{{VALUECARE}}</p> | ||
De zorgaanbieder start met het identificeren van de hoofdprocessen voor het registreren en declareren van zorg die valt onder de Zvw. Een hoofdproces bestaat uit verschillende stappen die bij een zorgaanbieder doorlopen worden, dit zijn deelprocessen. | De zorgaanbieder start met het identificeren van de hoofdprocessen voor het registreren en declareren van zorg die valt onder de Zvw. Een hoofdproces bestaat uit verschillende stappen die bij een zorgaanbieder doorlopen worden, dit zijn deelprocessen. | ||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
*[[Ziekenhuizen_Kwantitatieve_risicobepaling|Kwantitatieve risicobepaling]] | *[[Ziekenhuizen_Kwantitatieve_risicobepaling|Kwantitatieve risicobepaling]] | ||
<p style="text-align: center">{{ | <p style="text-align: center">{{VALUECARE}}</p> | ||
Versie van 10 jun 2024 07:47
De zorgaanbieder start met het identificeren van de hoofdprocessen voor het registreren en declareren van zorg die valt onder de Zvw. Een hoofdproces bestaat uit verschillende stappen die bij een zorgaanbieder doorlopen worden, dit zijn deelprocessen.
Voor elk hoofdproces worden de stappen 1 t/m 6 van het Control Framework doorlopen. Processen die niet leiden tot een financiële impact hoeven niet in het Control Framework te worden opgenomen.