Aanpassen tegels en dashboards (GGZ): verschil tussen versies

Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Regel 15: Regel 15:


Opmerkingen:
Opmerkingen:
Ad 1) Let op dat bij dashboards de juiste nummering wordt meegegeven. Dit gebeurt in het portaal immers niet automatisch.
* Ad 1) Let op dat bij dashboards de juiste nummering wordt meegegeven. Dit gebeurt in het portaal immers niet automatisch.
Ad 2) De klant biedt d2x bestanden aan. Dit zijn geünzipte bestanden. De klant geeft ook aan in welk mapje de bestanden moeten komen te staan.
* Ad 2) De klant biedt d2x bestanden aan. Dit zijn geünzipte bestanden. De klant geeft ook aan in welk mapje de bestanden moeten komen te staan.
Ad 3) Er wordt geen functionele check uitgevoerd door het ValueCare Datamanagement/Beheer team.
* Ad 3) Er wordt geen functionele check uitgevoerd door het ValueCare Datamanagement/Beheer team.
Ad 4) Let op dat bij het opslaan van de tegels geen onbedoelde filters vanuit het dashboard aan de tegel worden toegevoegd.
* Ad 4) Let op dat bij het opslaan van de tegels geen onbedoelde filters vanuit het dashboard aan de tegel worden toegevoegd.


===Procedure aanpassen nieuwe tegels en dashboards===
===Procedure aanpassen nieuwe tegels en dashboards===