Medewerker niet gekoppeld aan instelling (via Vektis) (N2902): verschil tussen versies
| Regel 1: | Regel 1: | ||
<p style="text-align: center">{{VALUECARE}}</p> | <p style="text-align: center">{{VALUECARE}}</p> | ||
=====Referentienummer: ===== | =====Referentienummer: ===== | ||
=====Behoort tot Normenkader ValueCare===== | =====Behoort tot Normenkader ValueCare===== | ||
=====Samenvatting===== | |||
Via VECOZO is het wijzigen van ondernemings- en vestigingsgegevens in het AGB-register alleen mogelijk met het certificaat van de contactpersoon. Hetzelfde geldt voor het toevoegen, verwijderen en wijzigen van werkrelaties tussen zorgverleners en de vestiging. | |||
Werkrelaties kunnen alleen op vestigingsniveau worden gewijzigd, niet op ondernemingsniveau. Om de gegevens van uw AGB-registratie te wijzigen logt u in met uw persoonlijk certificaat. | |||
https://www.vecozo.nl/support/agb-wijzigen/algemeen/hoe-kan-ik-een-zorgverlener-agb-code-koppelen-aan-de-agb-code-van-de-praktijk-of-instelling/ | |||
=====Regelgeving / beleid===== | =====Regelgeving / beleid===== | ||
Versie van 9 nov 2021 09:27
Referentienummer:
Behoort tot Normenkader ValueCare
Samenvatting
Via VECOZO is het wijzigen van ondernemings- en vestigingsgegevens in het AGB-register alleen mogelijk met het certificaat van de contactpersoon. Hetzelfde geldt voor het toevoegen, verwijderen en wijzigen van werkrelaties tussen zorgverleners en de vestiging.
Werkrelaties kunnen alleen op vestigingsniveau worden gewijzigd, niet op ondernemingsniveau. Om de gegevens van uw AGB-registratie te wijzigen logt u in met uw persoonlijk certificaat.
Regelgeving / beleid
Medewerkers die werken voor een instelling, zijn via Vektis gekoppeld aan de vestiging waar ze werkzaam zijn.
Interpretaties
Er zijn geen interpretatiekeuzes gemaakt.
Programmeerbare norm
Er is sprake van “Medewerker niet gekoppeld aan instelling (via Vektis) (N2902)” als aan de volgende selectie is voldaan:
|
1) Alle medewerkers |
|---|
|
2) Betreffende medewerkers hebben consulten geregistreerd |
|
3) Op het moment van het geregistreerde consult was de medewerker niet gekoppeld aan de instelling (bij Vektis) |
Logica: 1 en 2 en 3