DBC zonder geldig MDO (N2220): verschil tussen versies

Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Rvilsteren (overleg | bijdragen)
Rvilsteren (overleg | bijdragen)
Regel 52: Regel 52:
|}
|}


{| class="mw-collapsible wikitable" style="width:90em"
{| class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable" style="width:90em"
|-
|-
! 2019
! 2019
Regel 77: Regel 77:


2020: Model kwaliteitsstatuut GGZ (p.19 & p.21)
2020: Model kwaliteitsstatuut GGZ (p.19 & p.21)
|}
{| class="mw-collapsible wikitable" style="width:90em"
|-
! 2021
|-
| Bij ggz-instellingen worden behandelingen binnen de gespecialiseerde ggz gegeven vanuit multidisciplinaire teams. Er is altijd een psychiater of klinisch psycholoog lid van een multidisciplinair team.
Specifieke taken van de regiebehandelaar binnen de gespecialiseerde ggz zijn:
*Indien er meerdere behandelaren betrokken zijn bij het zorgtraject, draagt de regiebehandelaar
er zorg voor dat de intakegegevens en het (voorlopige) behandelvoorstel worden afgestemd met
alle betrokken behandelaren, bijvoorbeeld door middel van bespreking in het multidisciplinair
team.
*De regiebehandelaar draagt er zorg voor dat besluitvorming op cruciale momenten in de behandeling plaatsvindt en in het multidisciplinair team wordt afgestemd en getoetst. Dit is altijd, maar niet limitatief: wijziging behandelplan, ontslag, (dreigende) crisis. De regiebehandelaar ziet er tevens op toe dat de patiënt/cliënt hierbij betrokken is, hij, zij of de wettelijk vertegenwoordiger expliciete toestemming geeft en dat de beslissing met betrekking tot het beleid in het dossier wordt vastgelegd.
2021: [https://www.zorginzicht.nl/binaries/content/assets/zorginzicht/kwaliteitsinstrumenten/GGZ+model+kwaliteitsstatuut+2020.pdf Model kwaliteitsstatuut GGZ (p.19 & p.20)]


|}
|}