Verloskundige OZP i.c.m. gynaecologie zorgproduct (N0962): verschil tussen versies

Uit normenkaderzorg.nl
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Rvilsteren (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Rvilsteren (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 11: Regel 11:
===== Samenvatting =====
===== Samenvatting =====


Tekst samenvatting norm
OZP's uitgevoerd door specialisme verloskunde in combinatie met een zorgproduct van specialisme gynaecologie, niet zijnde diagnose K23.
 
Indien <u>tijdens</u> een poliklinische bevalling de bevalling wordt overgenomen door een gynaecoloog dan mag de OZP poliklinische bevalling niet worden gedeclareerd. Indien <u>tijdens</u> een poliklinische bevalling inzet van een gynaecoloog plaatsvindt (bijvoorbeeld pijnstilling) maar de bevalling wordt niet overgenomen, dan mag er geen zorgproduct door de gynaecologie worden gedeclareerd.


===== Regelgeving / beleid =====
===== Regelgeving / beleid =====

Versie van 2 jun 2020 14:15

Referentienummer: N0962
Behoort tot Normenkader ValueCare

Ziekenhuizen overige Rechtmatigheid

  1. Ziekenhuizen overige Rechtmatigheid 2020 - OZP - Overig Zorgproduct
  2. Ziekenhuizen overige Rechtmatigheid 2019 - OZP - Overig Zorgproduct
Samenvatting

OZP's uitgevoerd door specialisme verloskunde in combinatie met een zorgproduct van specialisme gynaecologie, niet zijnde diagnose K23.

Indien tijdens een poliklinische bevalling de bevalling wordt overgenomen door een gynaecoloog dan mag de OZP poliklinische bevalling niet worden gedeclareerd. Indien tijdens een poliklinische bevalling inzet van een gynaecoloog plaatsvindt (bijvoorbeeld pijnstilling) maar de bevalling wordt niet overgenomen, dan mag er geen zorgproduct door de gynaecologie worden gedeclareerd.

Regelgeving / beleid

Tekst Regelgeving / Beleid

Interpretaties

Er zijn geen interpretatiekeuzes gemaakt.

Programmeerbare norm

Er is sprake van “Verloskundige OZP i.c.m. gynaecologie zorgproduct (N0962)” als aan de volgende selectie is voldaan:

1) Tekst eerste blok


2) Tekst tweede blok


3) Tekst derde blok


Logica: 1 en 2 en 3

Berekening financiële impact