ICC direct gevolgd door reguliere zorg (N0335): verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 54: | Regel 54: | ||
===== Interpretaties ===== | ===== Interpretaties ===== | ||
Er zijn geen | Er zijn geen interpretatiekeuzes gemaakt. | ||
===== Programmeerbare norm ===== | ===== Programmeerbare norm ===== | ||
Versie van 27 aug 2019 12:07
Referentienummer: N0335
Behoort tot Normenkader ValueCare
Ziekenhuizen overige Rechtmatigheid
- Ziekenhuizen overige Rechtmatigheid 2019 - Parallelliteit
- Ziekenhuizen overige Rechtmatigheid 2018 - Parallelliteit
- Ziekenhuizen overige Rechtmatigheid 2017 - Parallelliteit
- Ziekenhuizen overige Rechtmatigheid 2016 - Parallelliteit
- Ziekenhuizen overige Rechtmatigheid 2015 - Parallelliteit
- Ziekenhuizen overige Rechtmatigheid 2014 - Parallelliteit
Samenvatting
Het is niet toegestaan om voor hetzelfde specialisme direct aansluitend op zorgtype 13 (ICC) een zorgtype 11 (regulier) vast te leggen.
Regelgeving / beleid
| 2013 & 2014 & 2015 |
|---|
| Wanneer na een ICC de behandeling van de patiënt wordt overgenomen of resulteert in een medebehandeling, mag geen ICC-subtraject worden geopend. Het zorgtype van het subtraject moet dan worden omgezet van zorgtype 13 (ICC) naar zorgtype 11 (regulier) en de ICC-diagnosecode naar de diagnosecode die hoort bij de te behandelen zorgvraag.
2015: NR/CU-260 art. 8.4 2014: NR/CU-257 art. 8.2 2013: NR/CU-228 art. 6.2 |
| 2016 |
|---|
| Wanneer na een ICC de behandeling van de patiënt wordt overgenomen of resulteert in een medebehandeling, mag geen ICC-subtraject worden geopend. Het zorgtype van het subtraject moet dan worden omgezet van zorgtype 13 (ICC) naar zorgtype 11 (regulier) en de ICC-diagnosecode naar de diagnosecode die hoort bij de te behandelen zorgvraag.
2016: NR/CU-266 art. 7.3 |
| 2017 |
|---|
| Wanneer na een icc de behandeling van de patiënt wordt overgenomen (of resulteert in een medebehandeling), mag geen (icc) zorg/subtraject worden geopend. Het zorgtype van het subtraject moet worden omgezet van ZT13 naar ZT11 en de icc-diagnosecode naar de diagnosecode die hoort bij de te behandelen zorgvraag.
2017: NR/REG-1732 art. 7.3 |
Interpretaties
Er zijn geen interpretatiekeuzes gemaakt.
Programmeerbare norm
Er is sprake van “ICC direct gevolgd door reguliere zorg (N0335)” als aan de volgende selectie is voldaan:
Logica: 1 en 2 en 3
Berekening financiële impact
Het ICC subtraject is onterecht. Zie Berekening financiële impact - Verschil waarde subtrajecten na verwijderen subtraject en overhevelen verrichtingen