Overloopregistratie - Zorgactiviteit gaat niet mee in de afleiding op basis van combinatie startdatum subtraject en zorgactiviteitcode (N4885): verschil tussen versies

Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Lverwer (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Lverwer (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 72: Regel 72:
===== Berekening financiële impact =====
===== Berekening financiële impact =====


Indien de oude zorgactiviteitcode is geregistreerd in een subtraject gestart in het nieuwe jaar: oude zorgactiviteitcode wordt verwijderd en de nieuwe zorgactiviteitcode wordt geregistreerd.<br/>Indien de nieuwe zorgactiviteitcode is geregistreerd in een subtraject gestart in het nieuwe jaar: nieuwe zorgactiviteitcode wordt verwijderd en de oude zorgactiviteitcode wordt geregistreerd.
''Indien de oude zorgactiviteitcode is geregistreerd in een subtraject gestart in het nieuwe jaar:''<br/>oude zorgactiviteitcode wordt verwijderd en de nieuwe zorgactiviteitcode wordt geregistreerd.
 
''Indien de nieuwe zorgactiviteitcode is geregistreerd in een subtraject gestart in het nieuwe jaar:''<br/>nieuwe zorgactiviteitcode wordt verwijderd en de oude zorgactiviteitcode wordt geregistreerd.
<p style="text-align: center">{{VALUECARE}}</p><br/>
<p style="text-align: center">{{VALUECARE}}</p><br/>