Registratie voldoet aan de eisen van een geldige zorgactiviteit, ongeldige zorgactiviteit vastgelegd (N4880): verschil tussen versies

Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Rvilsteren (overleg | bijdragen)
Regel 49: Regel 49:
|}
|}


{| class="mw-collapsible wikitable" style="width:90em"
{| class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable" style="width:90em"
|-
|-
! 2019
! 2019
Regel 81: Regel 81:
2020: Handleiding dbc-systematiek - Ingangsdatum 1 januari 2020 - V20190919, Artikel 5 lid 1.2
2020: Handleiding dbc-systematiek - Ingangsdatum 1 januari 2020 - V20190919, Artikel 5 lid 1.2


|}
{| class="mw-collapsible wikitable" style="width:90em"
|-
! 2021
|-
|''Zorgactiviteit''<br/>De bouwstenen van het dbc-zorgproduct die gezamenlijk het profiel van een dbc-zorgproduct vormen. Zorgactiviteiten bepalen in combinatie met het geregistreerde subtraject welke prestatie is geleverd en welk dbc-zorgproduct mag worden gedeclareerd. Daarnaast vormt de onderverdeling in zorgactiviteiten de basis voor overige zorgproducten.
''Grouper''<br/>Een applicatie in een beveiligde omgeving die op basis van een aangeleverde declaratiedataset dbc-zorgproducten en add-ons, met uitzondering van add-ongeneesmiddelen, afleidt conform de door de NZa vastgestelde prestatie- en tarieventabellen en beslisbomen.
''Uitvalproduct''<br/>Een combinatie van subtraject en zorgactiviteiten die niet leidt tot een declarabel dbc-zorgproduct
2021: [[NR/REG-2103a#page9|NR/REG-2103a art. 1 lid qq, p en kk]]
Een grouper voert een aantal controles uit. Deze zijn zowel technisch als inhoudelijk van  aard. Het gaat hier bijvoorbeeld om controles of alle verplichte velden gevuld zijn of een  controle op geldigheid van de zorgactiviteiten in de declaratiedataset.
2021: [https://puc.overheid.nl/PUC/Handlers/DownloadDocument.ashx?identifier=PUC_320207_22&versienummer=1 Nederlandse Zorgautoriteit - Handleiding dbc-systematiek - v20200917 - art. 5 lid 1.2]
|}
|}