Registratie voldoet aan de eisen van een consult, zorgactiviteit gekoppeld aan ander uitvoerend specialisme (N2117): verschil tussen versies

Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 219: Regel 219:
===== Berekening financiële impact =====
===== Berekening financiële impact =====


''Er is een subtraject aanwezig''<br/>Verschil in waarde tussen subtrajecten met en zonder de gemiste verrichting. De financiële impact wordt bepaald door de gemiste verrichting(en) toe te voegen aan de te grouperen zorgactiviteiten behorend bij het subtraject.
''Er is een parallel subtraject aanwezig''<br/>Verschil in waarde tussen subtrajecten met en zonder de gemiste zorgactiviteit. Hiervoor wordt het omhangen van de gesignaleerde zorgactiviteiten naar het parallelle subtraject gesimuleerd en worden beide subtrajecten opnieuw gegrouperd om zo het waardeverschil te berekenen.&nbsp;


''Er is geen subtraject aanwezig''<br/>Waarde van een DBC met de meest gebruikte diagnose voor het uitvoerende specialisme voor de gesignaleerde verrichting.
''Er is geen parallel subtraject aanwezig''<br/>Het waardeverschil tussen het gesignaleerde subtraject en een nieuw subtraject wordt getoond als financiële impact. Om het nieuwe subtraject te simuleren wordt de meest gebruikte diagnose voor uitvoerend specialisme van de gesignaleerde zorgactiviteit&nbsp;gebruikt. Vervolgens worden de gesignaleerde zorgactiviteiten omgehangen naar het nieuwe subtraject en worden beide subtrajecten gegrouperd om zo het waardeverschil te berekenen.
<p style="text-align: center">{{VALUECARE}}</p>
<p style="text-align: center">{{VALUECARE}}</p>