COVID-19 - Te veel gesubsidieerde IC-behandeldagen geregistreerd (VWS-subsidie opschalingsregeling) (N0478): verschil tussen versies

Uit normenkaderzorg.nl
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Rvilsteren (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Rvilsteren (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 16: Regel 16:
===== Interpretaties =====
===== Interpretaties =====


Er zijn geen interpretatiekeuzes gemaakt.
De volgende interpretatiekeuzes zijn gemaakt:
 
#Om onvolledige registraties van zorgactiviteit 190159 en 190160 te signaleren, raden wij het gebruik van volledigheidsnorm N4782 aan.
#De default ingangsdatum van deze controle is 01-10-2020 naar aanleiding van de datum die genoemd is in 2020: Wijzigingsbesluit (WB/REG-2020-08) houdende wijziging van de Regelgeving medisch-specialistische zorg, kenmerk NR/REG-2001a.
#Er worden acties gesignaleerd tot het maximum aantal behandeldagen dat onder de afgesproken aantallen van de instelling (Bijlage I Opschalingslijst) valt zoals benoemd in 2020: Subsidie Covid-19: Opschaling en beschikbaarheid Intensive Care en klinische capaciteit, p.9, versie definitief, 27-10-2020.


===== Programmeerbare norm =====
===== Programmeerbare norm =====

Versie van 18 dec 2020 08:39

Referentienummer: N0478
Behoort tot Normenkader ValueCare

(Beschrijf hier tot welke Handreikingen, Rechtmatigheden, etc. etc. deze norm behoort)

Samenvatting

Het is niet toegestaan gesubsidieerde IC-behandeldagen te registreren als er niet voldoende reguliere IC-behandeldagen zijn vastgelegd. Ook is het niet toegestaan gesubsidieerde IC-behandeldagen in fase 3 vast te leggen als er niet voldoende IC-behandeldagen in fase 2 zijn vastgelegd.

Regelgeving / beleid

Tekst Regelgeving / Beleid

Interpretaties

De volgende interpretatiekeuzes zijn gemaakt:

  1. Om onvolledige registraties van zorgactiviteit 190159 en 190160 te signaleren, raden wij het gebruik van volledigheidsnorm N4782 aan.
  2. De default ingangsdatum van deze controle is 01-10-2020 naar aanleiding van de datum die genoemd is in 2020: Wijzigingsbesluit (WB/REG-2020-08) houdende wijziging van de Regelgeving medisch-specialistische zorg, kenmerk NR/REG-2001a.
  3. Er worden acties gesignaleerd tot het maximum aantal behandeldagen dat onder de afgesproken aantallen van de instelling (Bijlage I Opschalingslijst) valt zoals benoemd in 2020: Subsidie Covid-19: Opschaling en beschikbaarheid Intensive Care en klinische capaciteit, p.9, versie definitief, 27-10-2020.
Programmeerbare norm

Er is sprake van “COVID-19 - Te veel gesubsidieerde IC-behandeldagen geregistreerd (VWS-subsidie opschalingsregeling) (N0478)” als aan de volgende selectie is voldaan:

1) Tekst eerste blok


2) Tekst tweede blok


3) Tekst derde blok


Logica: 1 en 2 en 3

Berekening financiële impact