Gynaecologie - Openen subtraject op basis van zorgactiviteit(en) fertiliteit in zwangerschaps- of bevallingssubtraject (N4060): verschil tussen versies

Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Fengbers (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Fengbers (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 84: Regel 84:
===== Te nemen actie =====
===== Te nemen actie =====


''Er is een declarabel subtraject aanwezig voor fertiliteit waaraan de verrichting gekoppeld kan worden''<br/>Controleer de registratie en pas de diagnose aan wanneer relevant. Wanneer de diagnose klopt, koppel de verrichtingen aan het subtraject fertiliteit.
''Er is een parallel subtraject aanwezig voor fertiliteit''<br/>Omhangen van de zorgactiviteiten naar het parallelle subtraject.


''Er is geen declarabel subtraject aanwezig voor fertiliteit waaraan de verrichting gekoppeld kan worden''<br/>Controleer de registratie en pas de diagnose aan wanneer relevant. Wanneer de diagnose klopt, open dan een nieuwe subtraject voor fertiliteit.
''Er is geen parallel subtraject aanwezig voor fertiliteit''<br/>Controleer de registratie en pas de diagnose aan wanneer relevant. Wanneer de diagnose klopt, open dan een nieuwe subtraject voor fertiliteit.


===== Berekening financiële impact =====
===== Berekening financiële impact =====