Onterecht vastleggen van nazorgstamceltransplantaties (N0270): verschil tussen versies

Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Lgooskens (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Cwillemsen (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 28: Regel 28:
De volgende interpretatiekeuzes zijn gemaakt:
De volgende interpretatiekeuzes zijn gemaakt:


#In het Controleplan versie 1.1. staat vermeld dat de verrichtingen nazorg stamceltransplantaties geregistreerd wordt door de hoofbehandelaar. De hoofdbehandelaar is een medisch specialist of arts assistent die het subtraject heeft geopend. De nazorg mag ook worden uitgevoerd door een specialist of arts assistent met het zelfde specialisme als de hoofdbehandelaar.
#De nazorg mag ook worden uitgevoerd door een specialist of arts assistent met het zelfde specialisme als de hoofdbehandelaar. Toelichting interpretatie: De hoofdbehandelaar is een medisch specialist of arts assistent die het subtraject heeft geopend.
#Er wordt voor 2013 niet gekeken naar herhaal polikliniek bezoeken, omdat de regelgeving pas per 2014 voorschrijft dat deze zorgactiviteit tijdens een herhaal polikliniek bezoek uitgevoerd dient te worden. Staat niet vermeld in beleidsregel BR/CU-2104.
#Er wordt voor 2013 niet gekeken naar herhaal polikliniek bezoeken. Toelichting interpretatie: De regelgeving schrijft per 2014 pas voor dat deze zorgactiviteit tijdens een herhaal polikliniek bezoek uitgevoerd dient te worden. Staat niet vermeld in beleidsregel BR/CU-2104.


=== Programmeerbare norm ===
=== Programmeerbare norm ===