Consult geleverd tijdens ECT (N2836): verschil tussen versies

Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 10: Regel 10:
===== Samenvatting =====
===== Samenvatting =====


De prestatie Elektroconvulsietherapie (ECT) is een integrale prestatie, er mag niet gelijktijdig een (prestatie) consult worden geregistreerd. Deze norm signaleert wanneer er een consult is geregistreerd op dezelfde dag als dat er een overige prestatie ECT is geregistreerd.  
De prestatie Elektroconvulsietherapie (ECT) is een integrale prestatie, er mag niet gelijktijdig een (prestatie) consult worden geregistreerd. Deze norm signaleert wanneer er overlappend met of aansluitend aan een overige prestatie ECT een consult is geregistreerd.  


===== Regelgeving / beleid =====
===== Regelgeving / beleid =====
Regel 145: Regel 145:
|-
|-
! scope="col" style="text-align: center; vertical-align: middle; background-color: rgb(173, 216, 230)" |
! scope="col" style="text-align: center; vertical-align: middle; background-color: rgb(173, 216, 230)" |
<span style="color: rgb(0, 0, 205)">2)  Op dezelfde dag is er een andere declarabele prestatie geregistreerd voor hetzelfde zorgtraject</span>
<span style="color: rgb(0, 0, 205)">2)  Overlappend of aansluitend is een andere declarabele prestatie geregistreerd voor hetzelfde zorgtraject</span>


|}
|}