Jeugdcliënt met onbevoegde verwijzer (N3025): verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 10: | Regel 10: | ||
=====Samenvatting===== | =====Samenvatting===== | ||
In de Jeugdwet is vastgesteld dat de jeugdhulp toegankelijk is na verwijzing van de huisarts, jeugdarts, medisch specialist of gemeente. Deze controle signaleert jeugdcliënten met een niet-toegestane verwijzer. | In de Jeugdwet is vastgesteld dat de jeugdhulp toegankelijk is na verwijzing van de huisarts, jeugdarts, medisch specialist of gemeente. Deze controle signaleert jeugdcliënten met een niet-toegestane verwijzer. | ||
=====Regelgeving / beleid===== | =====Regelgeving / beleid===== | ||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
=====Interpretaties===== | =====Interpretaties===== | ||
Alleen cliënten die als laatste financiering jeugdhulp hebben worden gesignaleerd (open of gesloten) met een nog openstaande inschrijving. | |||
Instelbaar: | Instelbaar: | ||
Versie van 17 sep 2024 08:48
Referentienummer: N3025
Behoort tot Normenkader ValueCare
GGZ Jeudgwet
Samenvatting
In de Jeugdwet is vastgesteld dat de jeugdhulp toegankelijk is na verwijzing van de huisarts, jeugdarts, medisch specialist of gemeente. Deze controle signaleert jeugdcliënten met een niet-toegestane verwijzer.
Regelgeving / beleid
iStandaarden iJW
https://www.istandaarden.nl/ijw
Interpretaties
Alleen cliënten die als laatste financiering jeugdhulp hebben worden gesignaleerd (open of gesloten) met een nog openstaande inschrijving.
Instelbaar:
- Instelbaar welke typen verwijzers uitgesloten moeten worden (standaard=geen)
- Instelbaar vanaf wanneer de norm moet signaleren (standaard=1-1-2022)
Programmeerbare norm
Er is sprake van “Jeugdcliënt met onbevoegde verwijzer (N3025)” als aan de volgende selectie is voldaan:
|
1) Alle jeugdcliënten |
|---|
|
2) De verwijzer is niet gelijk aan huisarts, jeugdarts, medisch specialist of gemeente |
Logica: 1 en 2