Geneesmiddel niet gekoppeld (N0102-HR2016): verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
===== Behoort tot Normenkader ===== | ===== Behoort tot Normenkader ===== | ||
===== Link naar Handreiking MSZ ===== | |||
#[[ | #[[Handreiking_MSZ_2016|Handreiking rechtmatigheidscontroles MSZ 2016]] - [[Handreiking_MSZ_2016#page72|Controlepunt 8]] | ||
===== Behoort tot Normenkader ===== | |||
Ziekenhuizen Handreiking | Ziekenhuizen Handreiking | ||
| Regel 13: | Regel 15: | ||
Ziekenhuizen Rechtmatigheid | Ziekenhuizen Rechtmatigheid | ||
#[[ | #[[Ziekenhuizen_Rechtmatigheid_2016|Ziekenhuizen Rechtmatigheid 2016]] - [[Ziekenhuizen_Rechtmatigheid_2016#OZP_-_Duur_en_weesgeneesmiddel_add_on|OZP - Duur en weesgeneesmiddel add on]] | ||
===== Samenvatting ===== | ===== Samenvatting ===== | ||
Versie van 1 dec 2016 17:44
Referentienummer: N0102-HR2016
Behoort tot Normenkader
Link naar Handreiking MSZ
Behoort tot Normenkader
Ziekenhuizen Handreiking
- Ziekenhuizen Handreiking 2016 - Het onterecht registreren en declareren van add-ons voor dure en weesgeneesmiddelen en stollingsfactoren (indicatievoorwaarden en gebruikte hoeveelheid)
Ziekenhuizen Rechtmatigheid
Samenvatting
Een add-on voor dure en weesgeneesmiddelen moet gekoppeld zijn aan een subtraject dan wel zorgtraject.
Regelgeving / beleid
Een add-on geneesmiddel kan uitsluitend worden geregistreerd in combinatie met een zorgtraject, tenzij een behandeling in het buitenland wordt geleverd en het bijbehorende geneesmiddel met een add-on declaratietitel in Nederland wordt toegediend en gedeclareerd.
2016: NR/CU-266 art 25.2
Interpretaties
Er zijn geen interpretatie keuzes gemaakt.
Programmeerbare norm
Er is sprake van “Geneesmiddel niet gekoppeld (N0102-HR2016)” als aan de volgende selectie is voldaan:
Logica: 1 en 2 en 3