Onterecht een dubbelzijdig parallel subtraject geregistreerd (N0527): verschil tussen versies

Uit normenkaderzorg.nl
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Foldenziel (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '=== Referentienummer: === === Samenvatting === Identieke diagnoses die niet op de diagnose-combinatietabel voorkomen, waarbij niet wordt voldaan aan de voorwaarde...'
 
Foldenziel (overleg | bijdragen)
(geen verschil)

Versie van 15 nov 2016 16:30

Referentienummer:

Samenvatting

Identieke diagnoses die niet op de diagnose-combinatietabel voorkomen, waarbij niet wordt voldaan aan de voorwaarde dat beide trajecten minimaal één zorgactiviteit uit de groep operatieve verrichtingen bevatten.

Regelgeving / beleid

Bij parallelliteit bij dubbelzijdige aandoeningen worden alleen twee zorgtrajecten geopend indien sprake is van een operatieve behandeling aan beide zijden en decombinatie van beide identieke diagnosen niet voorkomt in de diagnose-combinatietabel.

Interpretaties

Er zijn geen interpretaties keuzes gemaakt.

Programmeerbare norm

Er is sprake van  “Onterecht een dubbelzijdig parallel subtraject geregistreerd (N0527)” als aan de volgende selectie is voldaan: 


1) Tekst eeste blok


2) Tekst tweede blok


3) Tekst derde blok




Logica: 1 en 2 en 3 

Berekening financiële impact