Registratie voldoet aan de eisen van een ICC zorgactiviteit op basis van een ICC afspraak (N4310)
Referentienummer: N4310
Behoort tot Normenkader ValueCare
Ziekenhuizen Volledigheid
Samenvatting
Deze norm signaleert acties wanneer een ICC-afspraak is vastgelegd in de afspraken-module maar geen zorgactiviteit ICC is geregistreerd. Dit duidt erop dat er een ICC zorgactiviteit gemist wordt.
Regelgeving / beleid
2017 |
---|
Een zorgtraject met subtraject ZT13 wordt door de medisch specialist (of arts-assistent) die de poortfunctie uitvoert geopend bij een intercollegiaal consult (icc) voor een patiënt die klinisch is opgenomen waarbij één of meer verpleegdagen en/of ic-behandeldagen of verblijfsdagen ggz op een PAAZ of PUK zijn geregistreerd.
Bij een dagverpleging en langdurige observatie zonder overnachting (zorgactiviteit 190091) mag geen icc-zorg/subtraject worden geopend. 2017: NR/REG-1732 art. 7 lid 1 en 5
|
2018 |
---|
Een zorgtraject met subtraject ZT13 wordt door de medisch specialist (of arts-assistent) die de poortfunctie uitvoert geopend bij een intercollegiaal consult (icc) voor een patiënt die klinisch is opgenomen waarbij één of meer verpleegdagen en/of ic-dagen of verblijfsdagen ggz op een PAAZ of PUK zijn geregistreerd.
Bij een dagverpleging en langdurige observatie zonder overnachting (zorgactiviteit 190091) mag geen icc-zorg/subtraject worden geopend. 2018: NR/REG-1816 art. 7 lid 1 en 5
|
2019 |
---|
Een zorgtraject met subtraject ZT13 wordt door de medisch specialist (of arts-assistent, verpleegkundig specialist of physician assistant) die de poortfunctie uitvoert geopend bij een intercollegiaal consult (icc) voor een patiënt die klinisch is opgenomen waarbij één of meer verpleegdagen en/of ic-dagen of verblijfsdagen ggz op een PAAZ of PUK zijn geregistreerd.
Bij een dagverpleging en langdurige observatie zonder overnachting (zorgactiviteit 190091) wordt geen icc-zorg/subtraject geopend. 2019: NR/REG-1907a art. 7 lid 1 en 5
|
2020 |
---|
Een zorgtraject met subtraject ZT13 wordt door de medisch specialist (of arts-assistent, verpleegkundig specialist of physician assistant) die de poortfunctie uitvoert geopend bij een intercollegiaal consult (icc) voor een patiënt die klinisch is opgenomen waarbij één of meer verpleegdagen, klinische zorgdagen in de thuissituatie, ic-dagen of verblijfsdagen ggz op een PAAZ of PUK zijn geregistreerd.
Bij een dagverpleging en langdurige observatie zonder overnachting (zorgactiviteit 190091) wordt geen icc-zorg/subtraject geopend. 2020: NR/REG-2001a art. 7 lid 1 en 5
|
Interpretaties
De volgende interpretatiekeuzes zijn gemaakt:
- Het ICC consult van IC opnames (190129) wordt buiten beschouwing gelaten binnen deze norm, omdat hier geen afspraken voor worden gepland.
Programmeerbare norm
Er is sprake van “Registratie voldoet aan de eisen van een ICC zorgactiviteit op basis van een ICC afspraak (N4310)” als aan de volgende selectie is voldaan:
Logica: 1 en 2 en 3 en 4
Te nemen actie
Registreer ICC zorgactiviteit (190009) of revalidatie ICC zorgactiviteit (190854) indien het uitvoerend specialisme van het ICC subtraject revalidatie (AGB 0327) is.
Berekening financiële impact
Het waardeverschil van het subtraject na het toevoegen van de ICC zorgactiviteit wordt getoond als financiële impact.